Robootika

Toimumise aeg: 07.09.2020 - 27.05.2021
Vanus: 10-15
Hind: €30 / kuu
Kohtade arv ringis: 15

Asukoht

Tallinn - Nõmme

Vikerkaare 10, Tallinn, Eesti

Huviringi kirjeldus

Robootika huviringis tutvume robotite ehitamise ja nende programmeerimisega. Robootikaringi eesmärk on tõsta laste huvi tehnika ja matemaatika vastu juba varases koolieas. Robotite ehitamine ja programmeerimine annab õpilastele parema arusaamise info-ja kommunikatsioonitehnoloogiast, luues soodsa baasi loodusainete omandamiseks. Ühtlasi soodustab see loovuse ja innovaatilisuse arengut ning suurendab õpilaste meeskonnatöö oskusi.

Õpime tundma elektrotehnika, elektroonika, robootika ja füüsika põhitõdesid. Algajate grupis kasutame Lego Mindstorms EV3 robotikomplekte. Teise aasta ja vanemad õpilased tutvuvad Arduino, Mbot ja Raspberry Pi robootika komplektidega. Osaleme robotivõistlustel ROBOTEX ja First Lego League.

Ringis osalevad õpilased vanuses 10-15 a. Ringiga saab liituda internetis VEMI keskkonnas https://vemi.ee . Enne liitumist soovitame ühendust võtta ringi juhendajaga  enn.liivrand@nommehuvikool.ee . 

Toimumise täpsem info: https://www.nommehuvikool.ee/tunniplaan/ .

Ring toimub Nõmmel Pääskülas Vikerkaare 10 III korrus ruum 318. Hetkel on huviring peatatud.

Kohale toovad bussid 18 või 14 Vikerkaare peatus, lähedal on Pääsküla raudteejaam.  Asume uues majas Tallinna Nõmme Huvikool (Pääsküla koolist Nõmme ujula poole). Sissepääs Nõmme ujula poolt küljest.


Tagasiside