Foto- ja videograafia kursus algklassidele

Multimeedia
Toimumise aeg: 26.09.2018 - 19.12.2018
Vanus: 7-11
Hind: €38 / kuu
Kohtade arv ringis: 15

Huviringi kirjeldus

Ootame kõiki foto- ja videokunstist huvitatud noori foto- ja videograafia kursusele! Algklasside õppegrupp koguneb 26. septembrist kuni 19. detsembrini igal kolmapäeval kell 14.15-15.45 Manta Majas.

 

Algklassidele suunatud foto- ja videograafia kursuse käigus vaatame, millega on võimalik pilte ja videosid jäädvustada. Õpime, kuidas kaamerat või nutiseadet õigesti käes hoida ja kuidas seda huvipakkuvale objektile suunata. Räägime erinevatest foto-ja videograafia liikidest ja selgitame välja, mis stiilid kursusel osalejatele kõige rohkem huvi pakuvad.

Võtame kursusel osalejate huvist lähtuvalt käsile erinevaid mängulisi foto- ja videoprojekte (nii sise- kui välitingimustes), mis kinnistavad uusi teadmisi. Soovitatav on digitaal-või peegelkaamera olemasolu, kuid sobib ka pilte ning videosid jäädvustada suutev nutiseade.

 

Huvialaringi juhendab Irene Kollo. Irene on 25-aastane täiskohaga fotograaf, kes on eelnevalt töötanud nii avalikus- kui ka erasektoris, kuid jõudnud ikka ja jälle oma fotograafiakire juurde tagasi. 2018. aasta kevadel ilmus Vormiloojate raamat “Ideaalvormi teejuht”, mis on Irene tehtud fotodega illustreeritud. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika erialal ning harinud end edasi fotograafia valdkonnas

 

Foto- ja videograafia kursuse kestvus on 20 tundi, mis on jaotatud ära kolmekuulisele perioodile. Kursuse osalustasu on 114 € (koos käibemaksuga). Osalejatel on võimalus valida, kas nad soovivad maksta osalustasu korraga või kolmes osas: 38 € nii septembris, oktoobris kui novembris. Kui soovite maksta osalustasu osamaksetena, siis palume anda sellest teada registreerimisvormi lahtris “Märkused ja küsimused”.

 

Kontakttundide toimumiskuupäevad:

SeptemberOktooberNovemberDetsember
26. september3. oktoober7. november5. detsember
 10. oktoober14. november12. detsember
 17. oktoober21. november19. detsember
 24. oktoober28. november 
 31. oktoober  

Tagasiside