RoboTalu

Toimumise aeg: 09.09.2017 - 01.09.2023
Vanus: 7-19
Hind: €14,40 / kuu
Kohtade arv ringis: 30

Asukoht

Jõhvi

Pargi 40, Jõhvi, Eesti

Huviringi kirjeldus

Tere!

Minu nimi on RoboTalu, olen sündinud 2010. aastal. Vaatamata suhteliselt noorele vanusele, on mul püstitatud kindlad eesmärgid, olen energiat ja ideid täis. Ja mis on eriti oluline, mul on palju sõpru robootika valdkonnas. 

Minu eesmärgid
Minu eesmärgiks on avada iga lapse ees uut maailma - maailma, mis on täis huvitavaid tehnoloogilisi lahendusi, arendamisvõimalusi ja uusi sõpru. Ma soovin kasvatada generatsiooni, mis ei sammu muudatustega kaasa, vaid muudab maailma.  

Keda ootan? 
Suudan pakkuda sobivaid õppevahendeid ja -metoodikat lastele erineva tehnilise ettevalmistusega. Minu sõbrad on üldjuhul vanuses alates 7. aastast. 

Kuidas toimub õppetöö?
Õppetöö toimub vabas vormis, sh mängude ja huviringisiseste võistluste kaudu. Õppetöös motiveerin lapsi pakkuma ideid ja lahendusi, teretulnud on avatud suhtlus ja abivalmidus. Õppetöö toimub kahes keeles.

Mida me olen koos sõpradega saavutanud?
Koos minu paljude sõpradega oleme erinevate robotroonikavõistluste ja -ürituste osavõtjad. 2016. aastal oleme saavutanud meie tehtud projektiga rahvusvahelises FLL võistluses 2. koha. Kuid meie suurimad saavutused on kindlasti veel ees. 


Tagasiside